ХТ -туристичний форум України и велофорум Харкова

Полная версия ВходРегистрация

FAQПоиск


Пред. тема | След. тема
Страница 2 из 2 [ Сообщений: 18 ]
На страницу Пред.  1, 2, Bce
Начать новую тему Ответить
Версия для печати

МТБ до 1500$

Re: МТБ до 1500$

- Миклухо Маклай
Профиль 
26.12.2023 15:08 Сообщение
gilles писал(а)
Да, скальпель виглядає цікаво але страшно брати бу карбон за такі гроші при тому що я дефекти можу і не помітити. Не так багато у мене досвіду. Та й великий боюсь буде.
Стосовно трека зрозумів, тоді можливо меріда limited буде цікавіша? Там локаут вилки хоча б на рулі. На педалі я не дивлюсь бо у мене є контакти

ну страшно звичайно але карбон раму можна спокійно ремонтувати. це не алюміній і не сталь де це складно і не надійно. тому бери не старий карбон на ОЛХ бажано після того як його добре подивився при нормальному освітленні
Последнее сообщение


Re: МТБ до 1500$

- Миклухо Маклай
Профиль 
26.12.2023 15:12 Сообщение
XTRыч писал(а)
я за куба ! тому шо маю досвід. їде курва таке враження наче сам. Дуже добра машина. карбон С62. й він на осях!!!
я думаю на однакових колесах що куб що трек будуть їхати однаково. майже все вирішують покришки і колеса якщо катальці однакові по фізичному стану. щоб була велика різиниця треба ТОПовий підвіс проти хардтейлу десь на нерівній трасі, там може бути і 10% і 20% різниці за рахунок контролю у підвіса


Re: МТБ до 1500$

- Христофор Колумб
Профиль 
27.12.2023 11:19 Сообщение
Mammut2 писал(а)
gilles писал(а)
Да, скальпель виглядає цікаво але страшно брати бу карбон за такі гроші при тому що я дефекти можу і не помітити. Не так багато у мене досвіду. Та й великий боюсь буде.
Стосовно трека зрозумів, тоді можливо меріда limited буде цікавіша? Там локаут вилки хоча б на рулі. На педалі я не дивлюсь бо у мене є контакти

ну страшно звичайно але карбон раму можна спокійно ремонтувати. це не алюміній і не сталь де це складно і не надійно. тому бери не старий карбон на ОЛХ бажано після того як його добре подивився при нормальному освітленні


Зрозумів, дякую. Наразі мабуть поставлю питання з новим велосипедом на паузу, бо новини натякають що каска і бронік будуть актуальніші
Вернуться к началу

Начать новую тему  Ответить
На страницу Пред.  1, 2, Bce
Страница 2 из 2 [ Сообщений: 18 ]
Пред. тема | След. тема


Найти
Перейти
 
Полная версия