ХТ -туристичний форум України и велофорум Харкова

Полная версия ВходРегистрация

FAQПоиск


Пред. тема | След. тема
Страница 1 из 1 [ Сообщений: 13 ]
Начать новую тему Ответить
Версия для печати

Cannondale Trail 7: не все так погано

Cannondale Trail 7: не все так погано

- Тур Хейердал
Профиль 
11.05.2014 10:20 Сообщение
Хочеться трішки розвіяти міфи про дешеві компоненти, що встановлені у байках нижнього цінового діапазону.
Зважаючи на мою вагу та ріст (194см і 112 кг), вибрати недорогий байк із міцною рамою виявилось не так і просто. Я шукав байк із жорсткою рамою, і яка водночас не відіб'є усе у п'ятій точці. Це і була основна причина придбання Cannondale Trail 7: міцнішої та жорсткішої рами у ціновому діапазоні до 5500 грн я не знайшов.

Міф перший: рама має мати 1.5" рульове із заводу. Ні, ця рама дозволяє із часом проапгрейдити вилку на щось дуже круте: або конічна із штоком 1 1/8- 1.5", або й навіть 1.5" - правда прийдеться міняти рульове, що є досить не дешевим задоволенням (в районі 100 євро), можливо є щось і подешевше, не шукав ще.
Міф другий: вилка взагалі не працює. Теж не повністю правда: мене дуже сильно здивував той факт, що макет вилки виконує (!!!) свою роботу, але як на мене із легшим райдером вилка була б дуже жорсткою і не працювала б. Сонтурівська вилка дозволяє доволі швидко пересуватись по каменистій і розбитій дорозі, я був здивований. Руки після поїздки не болять, але і правда хочеться хочеться її зробити ледь-ледь м'якішою. Проте є і мінус: як добре гальмуєш переднім колесом, ось (штани) відхиляються на міліметра 2-3.
Міф третій: передачі погано перемикаються, бо дешеві а) касета, б) шатуни із зірочкам в) перекидки. Це все лапша, і придумано для того щоб якомога швидше очистити наш карман. Звичайно, спортсменам і професійним райдерам потрібні дуже швидкі зміни передач, та грами там як на вагу золота. Мені, початковому любителю, швидкість перекидання передач дуже сподобалась: порівнюю із шімано 2007го року (на старому байку стоїть) якихось разючих відмінностей я не побачив. А ще зайдіть на сайт сонтура і погляньте вагу шатунів: шімано кажете? Ні, дякую. Плюс позаду можна перекидати по 2 передачі за один раз. Єдине, потрібно посидіти і налаштувати усе як потрібно. І мінус: ледь помітна кривизна великої передньої зірки, або це каретка так встановлена, але не критично: відхилення не більше як 0.5 мм, тобто ледь помітне.
І на останок про гальма: чому усі так не люблять механіку? Посидівши 10 хвилин, мені вдалось отримати якісні гальма. Нічого не скрипить, нічого не тре і головне ротори на диво рівні. 130 (я плюс байк і трішки рюкзака) кілограм зупиняють дуже добре!

Отже, не такий страшний вовк як його малюють. Ясне діло, що з штатного обладнання за рік мало що залишиться, проте і штатне працює доволі добре. Так що не знаю чи є смисл гнатись за крутим обладнанням, так як всеодно половина із цього обладнання просто розхідники.

Продовження буде ...
Последнее сообщение


Re: Cannondale Trail 7: не все так погано

- Ливингстон
Профиль 
17.06.2014 23:40 Сообщение
А кто говорит что плохо?? Сам планирую после продажи своих велов взять найнер с полторашной вилкой. Кстати брать надо целиком, все эти сборки в итоге влетают в копеечку.


Re: Cannondale Trail 7: не все так погано

- Афанасий Никитин
Профиль 
20.06.2014 20:26 Сообщение
нету у этого велосипеда полторашной вилки. У трейл сл - там да, у просто трейл - обычный 1,1/8.


Re: Cannondale Trail 7: не все так погано

- Николай Пржевальский
Профиль 
20.06.2014 23:08 Сообщение
erix5 писал(а)
І на останок про гальма: чому усі так не люблять механіку? Посидівши 10 хвилин, мені вдалось отримати якісні гальма. Нічого не скрипить, нічого не тре і головне ротори на диво рівні. 130 (я плюс байк і трішки рюкзака) кілограм зупиняють дуже добре!

Бо як ви пару годин на день неперервно понатискаете ручку гальм, то відчуете різницю. Звісно більше це відчуваеться при їзді у горах.


Re: Cannondale Trail 7: не все так погано

- Тур Хейердал
Профиль 
23.06.2014 02:47 Сообщение
З березня є щасливим власником Cannondale Trail 7 29ER. Велосипед брав фактично з-за рами, з метою подальшого неспішного апгрейда.
На стоковому обладнанні наїздив приблизно 1500км. Сантур - все-таки макет з вагою в майже 3кг. :facepalm: Гальма більш-менш тормозять, поки ні разу не підстроював. Якість тормозіння, може, навіть гірша ніж в якісних вібрейків. Передачі перемикаються нормально, хоч і альтуси. Шатуни Suntour виявились кривуватими від народження. Покришки WTB Nineline непогано ведуть себе в гівні та на піску, але зовсім "ніякі" та шумні на асфальті.
Ну, але ці всі нюанси - поправимі за допомогою апгрейда. :smile:
Рама реально класна, котить дуже добре. Єдиний мінус - слабувата фарба. Хоч я - дуже акуратний власник, але все ж зробив декілька подряпин на рівному місці. :sad:


Re: Cannondale Trail 7: не все так погано

- Тур Хейердал
Профиль 
23.06.2014 22:06 Сообщение
Sphinx писал(а)
нету у этого велосипеда полторашной вилки. У трейл сл - там да, у просто трейл - обычный 1,1/8.

Додаю скрін переписки із офіціалами. У SL 1.5" рульова іде "ззаводу", на трейл треба ж міняти самому.
Ось так.

Вложение
cdale_trail7_answer.jpg
cdale_trail7_answer.jpg
[ 118.96 КБ | Просмотров: 2806 ]



Re: Cannondale Trail 7: не все так погано

- Тур Хейердал
Профиль 
23.06.2014 22:29 Сообщение
TORN_11 писал(а)
erix5 писал(а)
І на останок про гальма: чому усі так не люблять механіку? Посидівши 10 хвилин, мені вдалось отримати якісні гальма. Нічого не скрипить, нічого не тре і головне ротори на диво рівні. 130 (я плюс байк і трішки рюкзака) кілограм зупиняють дуже добре!

Бо як ви пару годин на день неперервно понатискаете ручку гальм, то відчуете різницю. Звісно більше це відчуваеться при їзді у горах.


Тестував вже. 6 годин Гора Гимба-Гора В. Верх-(не памятаю третю гору). Підйом то пішки - кадейловці полінились поставити систему хоча б 22-32-40, і касету із 34Т - то на трейлі 7у із стоковими гальмами. У кінці подорожі довгий і крутий спуск кілометрів з 5. Із руками все впорядку, із гальмами теж. Єдине ротор ледь потемнів.
Так що... мене влаштовує. Підкреслюю - їх потрібно вірно налаштувати!


Re: Cannondale Trail 7: не все так погано

- Афанасий Никитин
Профиль 
24.06.2014 10:43 Сообщение
Цитата
Додаю скрін переписки із офіціалами. У SL 1.5" рульова іде "ззаводу", на трейл треба ж міняти самому.
Ось так.

Ви ще не мали справу з некомпетентними "манагерами"?
Тут не в рульовій діло. Сам стакан рульової труби на трейл СЛ - 1,5, на просто трейлах - 1,1/8. У КанеКрика є перехідник, вставляється знизу рульового стакана рами, і тоді туди можливо засунути вилку з конусною рульовою. Але тоді вся геометрія йде боком, цей перехідник задирає перед рами на 2 см (а може й більше).

На сайті в описі велосипедів конкретно вказано
Цитата
Frame: Trail 29, double-butted 6061 Alloy, SAVE, 1-1/8� head tube

Trail 29 7 вкладка специфікації

Цитата
Frame: Trail SL 29, Optimized 6061 Alloy, SAVE, 1.5" head tube

Trail SL 29 3 вкладка специфікації

Можливо вони там таки щось нахомутали і самі точно не знають що в них і де, найпростіший варіант буде - фотки давайте :) Або спитайте в продавців магазину, де купляли велосипед.


Re: Cannondale Trail 7: не все так погано

- Тур Хейердал
Профиль 
25.06.2014 03:43 Сообщение
Просто Trail(як 26, так і 29) ідуть з рульовою 1-1/8. Trail SL ідуть з рульовою 1.5. Що тут неясного. :smile:


Re: Cannondale Trail 7: не все так погано

- Христофор Колумб
Профиль 
25.06.2014 04:41 Сообщение
Cherman писал(а)
Просто Trail(як 26, так і 29) ідуть з рульовою 1-1/8. Trail SL ідуть з рульовою 1.5. Що тут неясного. :smile:

А по-моему, по фото видно, что у Trail SL рулевой стакан больше по диаметру, чем у Trail.


Re: Cannondale Trail 7: не все так погано

- Тур Хейердал
Профиль 
25.06.2014 22:28 Сообщение
aleyer писал(а)
Cherman писал(а)
Просто Trail(як 26, так і 29) ідуть з рульовою 1-1/8. Trail SL ідуть з рульовою 1.5. Що тут неясного. :smile:

А по-моему, по фото видно, что у Trail SL рулевой стакан больше по диаметру, чем у Trail.

Так я і написав те саме.


Re: Cannondale Trail 7: не все так погано

- Филипок
Профиль 
02.08.2014 13:51 Сообщение
Cannondale Trail 7 уже ежу пол года проблем не вижу накат хороший вилка работает нормально,краска слабая очень сильно царапаеться даже пакет положил на руль и уже после 10 мин поездке уже потертость на раме(( а в полном я доволен ))


Re: Cannondale Trail 7: не все так погано

- Стив Ирвинг
Профиль  ICQ 
05.08.2014 17:17 Сообщение
Sphinx писал(а)
У КанеКрика є перехідник, вставляється знизу рульового стакана рами, і тоді туди можливо засунути вилку з конусною рульовою. Але тоді вся геометрія йде боком, цей перехідник задирає перед рами на 2 см (а може й більше).

Насправді, лише на 12 мм, що є зовсім некритично.
http://store.canecreek.com/p/40-ec44-40 ... embly?pp=8
Вернуться к началу

Начать новую тему  Ответить

Страница 1 из 1 [ Сообщений: 13 ]
Пред. тема | След. тема


Найти
Перейти
 
Полная версия