ХТ -туристичний форум України и велофорум Харкова

Полная версия ВходРегистрация

FAQПоиск


Пред. тема | След. тема
Страница 2 из 2 [ Сообщений: 17 ]
На страницу Пред.  1, 2, Bce
Начать новую тему Ответить
Версия для печати

Новость: Изменение велорынка Украины на примере

Re: Новость: Изменение велорынка Украины на примере

- Георгий Седов
Профиль 
24.02.2024 09:43 Сообщение
ти не віриш, а хтось купує.
Мій дохід за останні два роки не змінився, наприклад, реальний, навіть навпаки може. Ну теперішній час, коли я в армії, не рахуємо звичайно бо тут суха зп, на яку я вплинути ніяк не можу.
Багато хто заробляє не гірше та навіть краще, ніж до війни.

Да й загалом я не бачу якогось зубожіння, пробки та черги в супермаркетах дурні.
Завжди є ті, хто не хоче/може пристосовуватись. Їм в часи перемін не дуже. Й таких совок наплодив неміряно.
Последнее сообщение


Re: Новость: Изменение велорынка Украины на примере

- Миклухо Маклай
Профиль 
24.02.2024 22:35 Сообщение
tifo писал(а)
ти не віриш, а хтось купує.
Мій дохід за останні два роки не змінився, наприклад, реальний, навіть навпаки може. Ну теперішній час, коли я в армії, не рахуємо звичайно бо тут суха зп, на яку я вплинути ніяк не можу.
Багато хто заробляє не гірше та навіть краще, ніж до війни.

Да й загалом я не бачу якогось зубожіння, пробки та черги в супермаркетах дурні.
Завжди є ті, хто не хоче/може пристосовуватись. Їм в часи перемін не дуже. Й таких совок наплодив неміряно.
слухай не треба писати дурниці. що 1 з 100 000 став заробляти на 500 доларів більше це ніщо. от цифри вересень 2021 середня зарплата 14 200 грн. вересень 2023 - 17 900. курс був 27 а тепер 37. люди втратили 37% доходу. не треба вигадувати казки. щоб побачити багатих людей поїдь в монако влітку і порівняєш з Україною
Вернуться к началу

Начать новую тему  Ответить
На страницу Пред.  1, 2, Bce
Страница 2 из 2 [ Сообщений: 17 ]
Пред. тема | След. тема


Найти
Перейти
 
Полная версия